Co jest stanie zaoferować naturoterapia?

Tak dużo mówi się o dobroczynnym działaniu natury na człowieka. Ale czy tak jest faktycznie? Czy każdego dnia człowiek stawia na pierwszym miejscu naturę? Odpowiedź jest negatywna. Wręcz niekiedy ludzie wypierają wiedzę o tym. Dowodem na to mogą być chociażby teorie, jakie głosi Jerzy Zięba. Człowiek, który poświęcił swoje życie w ostatnich latach, aby pokazać, co naturoterapia jest w stanie zapewnić. Wielu znanych medyków potępia jego słowa, ale on wydaje się tym nie przejmować.

Jerzy Zięba jest dyplomowanym hipnoterapeutą klinicznym w Australii i Stanach Zjednoczonych. Jak więc widać, jego wiedza nie bierze się z kapelusza, czy też innych, bardziej wymyślnych miejsc. To człowiek, który przez dwadzieścia lat zgłębiał i nadal zgłębia tą wiedzę. Nie tylko słucha innych, ale również sam dąży do tego, aby przeprowadzać różnego rodzaju badania. Dzięki temu można mieć pewność, że nie jest to osoba, która serwuje puste frazesy.

Do kogo są skierowane jego słowa? Do wszystkich osób, które mają do czynienia z chorobami przewlekłymi i nowotworowymi. Chociaż, w dużej mierze, jego słowa skierowane są do wszystkich, którzy dopuszczają, że farmakologia nie jest w stanie zapewnić najlepszych metod leczenia.

Ukryte terapie. Część 2

Chociaż już na samym początku należałoby wspomnieć, że Zięba jest także autorem kilku interesujących książek. Przedstawia on swój punkt widzenia, jak chociażby krytykę wobec postępowania publicznej służby zdrowia. Autor pokazuje badania, które są dowodem na to, że popularne, a co najważniejsze – stosowane szczepionki, nie zostały przetestowane w żadnych punktach klinicznych. To dlaczego zostały dopuszczone do użytku? Odpowiedź na te pytania znaleźć można w środku książki.

Zięba nie tylko krytykuje, ale również przedstawia swoje badania, które są dowodem na to, że nie ma czegoś takiego, jak choroby przewlekłe, a nowotwór da się wyleczyć. Warto więc wsłuchać się w to, co mówi, jeżeli ktoś żywo interesuje się tego rodzaju tematyką.