Terapie Jerzego Zięby

O swoje zdrowie trzeba dbać. W szczególności, że współczesna medycyna oferuje ogrom możliwości. Tylko że nie tylko chodzi tu o klasyczne, znane wszystkim środki farmakologiczne. Czasem trzeba sięgnąć nieco dalej – czego dowodzi Jerzy Zięba w swojej książce. Co można o nim powiedzieć. Niezależny dziennikarz, publicysta, autor książek, który już od wielu lat interesuje się medycyną. Ale nie tą podręcznikową. Swoje myśli kieruje on w stronę naturoterapii, pokazując ludziom nieznane metody leczenia. Czy są one skuteczne? Dużo się o tym mówi. Lekarze odcinają się od teorii, jakie głosi Zięba. Są takie osoby, które dowodzą, że Zięba ma rację. Dwa odmienne fronty, a pośrodku człowiek, który musi opowiedzieć się za tym, do której opinii jest mu zdecydowanie bliżej.

Ukryte terapie. Część 2

Pierwsza część okazała się wielkim sukcesem. Zięba postanowił więc kontynuować temat, poświęcając dużo uwagi tłuszczom zwierzęcym, a także chorobom wieńcowym. Wiele osób ma do czynienia z tego rodzaju przypadkami zdrowotnymi. Zięba nie pomija również nowotworów. Dziwi go, że w dobie, kiedy medycyna jest tak szeroko rozwinięta, nadal tak wiele osób umiera z powodu raka. Dlaczego? Autor wnikliwie bada takie przypadki, jak również przedstawia możliwości, jakie w tym wypadku daje naturoterapia.

Zięba pochyla się także nad tematem szczepionek. Jaka jest jego opinia na ten temat? W ostatnich czasach dużo się o tym mówi. Natłok informacji i jeden wielki chaos. Wiadomości przekazywanego przez Jerzego Ziębę, będą w stanie zainteresować wszystkich miłośników głoszonych przez niego teorii. Warto również zajrzeć do środka, jeżeli ktoś chciałby przekonać się, jakie jest tak naprawdę działanie witaminy C. Niby jest ona wszystkim znana, ale czy całkowicie? Jerzy Zięba przedstawia kwas askorbinowy z zupełnie nowej, interesującej perspektywy.

Książka jest w stanie zaciekawić, ale również wzburzyć. Lektura na pewno nikogo nie pozostawi obojętnym. Warto sprawdzić o czym mówi Jerzy Zięba.